Gyorsértékelés a 25. forduló után
- Részletek
- Megjelent: 2016. június 01. szerda, 18:18
A hétvégi utolsó előtti forduló után csapatkapitányunkat, Horváth Zsoltot kértük egy gyors értékelésre:
- Győzelem a Hidegkút II elleni presztízsmeccsen - a tiéd volt az egyenlítő gól. Szerinted mi volt a siker kulcsa?
Zsolt: - Az utóbbi mérkőzéseken - kivétel a Csepel ellen - nem volt gond a játékkal, a helyzeteket azonban nem tudtuk berúgni. Most is sok helyzetet dolgoztunk ki, rúghattunk volna több gólt is, de most sokkal jobb százalékban rúgtunk gólt ezekből.
- Ezúttal centerként szerepeltél, mennyire ízlett ez a poszt? Mennyiben változott ezzel a csapat játéka, hogy nem klasszikus támadó volt a csúcsék?
Zsolt - Játszottam már idén egyszer csatárt a blsz4ben a Káposztásmegyer ellen. Azt a meccset majdnem döntetlenre hoztuk 0-3 után - bár külső hatások nélkül meg is nyertük most szerencsére tényleg sikerült is a győzelem. Így talán picit mozgékonyabb volt a csapat elől, Vincze Rolival és Gressó Gerivel egész jól forogtunk a 3 poszton, senki sem ugyanott játszott végig.
- Ősszel még nem igazán ment a csapatnak a BLSZ III-ban, egy sérülés miatt te is sokat kihagytál. Mi változott tavaszra?
Zsolt - Sajnos nekem a combizom-szakadással a teljes őszi szezon kiesett, ill a téli felkészülés is, de a tavasz 2-3. meccsére sikerült nagyjából visszanyerni a formát. Nyáron sok változás volt a csapatnál, a blsz3 is újdonság volt, kellett egy félév h összeálljon a csapat. Ill. a kevesebb sérülés is sokat számít.
- Az utolsó meccsen számunkra a 8. hely lesz a tét, elég lehet-e a vasárnapi játék az MLTC ellen?
Zsolt - Az MLTC azért erősebb csapat, hasonló játék elég lehet... 4 lőtt gólnak elégnek kell lenni reméljük meglesz a 8. hely